O mně

Jmenuji se Dana Lund. Jsem projektová manažerka, překladatelka a maminka tří (ještě docela dost malých) dětí. Ještě bez dětí jsem řídila mezinárodní projeky v nadnárodní korporaci, s jedním dítětem jsem pracovala jako copywriterka, se dvěma dětmi jako lektorka soft skills a také jsem založila miniškolku pro děti.

Se třemi dětmi jsem vydala knihu Příběhy zrození. Moje jméno znamená v překladu „soudkyně, spravedlivá“ a tak se v souladu s ním snažím, aby na světě zvítězila přirozenost, zdravý rozum a laskavost k sobě i k druhým.

Absolvovala jsem řadu kurzů řízení času a efektivity a přečetla k tomuto tématu desítky knih. Svůj čas a svoji energii řídím vědomě zas a znovu každý den. Pocit spokojenosti vzrůstá, výkon taktéž. Času je pořád stejně.

Učím proto ženy, jak mít díky Jemnému time managementu čas na sebe, rodinu i podnikání, i když si někdy myslí, že to není možné.

Kontaktujte mě

Vaše osobní údaje jsou chráněny. Více informací naleznete v Zásadách zpracování osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů

Dana Lund 

info@danalund.cz
tel.: +420 731 078 789