Řekni mi, prosím, upřímně:

 • Kdy jsi naposledy měla na konci dne dobrý pocit, jak jsi všechno krásně zvládla?
  Jsi v zápřahu, ale neustále máš pocit, že nestíháš a jsi se sebou nespokojená? Možná si myslíš, že jsi neschopná, pomalá nebo neefektivní?
 • Kdy sis v klidu vypila něco teplého nebo v klidu snědla oběd?
  Máš pocit, že je to zhola nemožné, protože máš na práci tolik věcí, které je potřeba udělat a které za tebe neudělá nikdo jiný?
 • Kdy jsi naposledy opečovala sama sebe? Jen tak?
  Pečuješ celé dny o druhé? Staráš se o partnera, děti , staré rodiče, někoho s hendikepem? O svoje klienty a zákazníky, kterým dopřáváš to nejlepší? A doufáš, že až skončíš, zbude chvilka i pro tebe?
 • Vzpomeneš si vůbec, kdy jsi se opravdu dobře vyspala?
 • Kdy jsi naposledy požádala někoho o pomoc?
  Máš pocit, že někoho o něco žádat je slabost a jsi zvyklá zvládnout vše sama? Nebo žádáš, až když jsi za hranou a tvoje žádost se spíš podobá řvaní raněného zvířete a lítají z tebe výčitky, vztek a zoufalství na všechny strany?
 • Kdy jsi jen tak seděla a dívala se několik minut z okna?
  Máš neustálé nutkání něco dělat, i když bys mohla mít volno? Tvůj seznam věcí, které je potřeba udělat je tak dlouhý, že nemáš čas ani se napít nebo dojít si na WC? Koukání z okna považuješ za bláznivé mrhání časem?

Prostě máš pocit, že nestíháš?

Už tě to takhle nebaví a chceš to jinak?

Co kdybys...

 • Uměla zastavit a kvalitně a bez výčitek místo prokrastinace odpočívat a zároveň mít vše důležité hotovo?
 • Byla plná energie a vždy věděla, co je právě teď ten nejdůležitější úkol, který máš udělat?
 • Tvořila ve flow místo na sílu a pod tlakem?
 • Uměla řídit sam sebe v čase a uměla žít/pracovat/ tvořit v souladu se svou hladinou energie?
 • Klidně usínala s pocitem, že jsi dnes vše krásně stihla. Hlava by ti nešrotovala na plné obrátky a probouzela by ses opravdu odpočinutá?
 • Uměla jen tak se v klidu posadit a bez výčitek si vychutnat nějakou drobnou radost.

Věnuj si pár dní na vlnách, které tě tam přiblíží.

Pojď se mnou těchto 6 dní a dopřej si úlevu,

pochopení a laskavost k sobě samé. ♡

Vím, jaké to je být přepracovaná a nedovolit si odpočívat. Často ze strachu, že prostě pak všechno nestihnu. Že je se mnou něco špatně, když to nezvládám.

Jenže víš co? Chyba není v tobě. To jen iluze a program v tvojí hlavě ti tvrdí, že na odpočinek nezbývá čas. I přesto, že opak je pravdou. Odpočinek je nutná součást života, péče o druhé, podnikání a jakékoli jiné činnosti. Bez odpočinku není efektivita. Ne dlouhodobě. Ne bez následků.

Možná už jsi tak zahlcená a unavená, že se ti už ani nechce zkoušet další věci. Nebo si říkáš, že toto je jen další žrout tvého času, ale kdy jindy než TEĎ se hodláš zastavit a věnovat si chviličku pozornosti?

ČAS JE KLÍČ KE VŠEMU.

Nauč se ho používat a odemykat ty správné dveře k odpočinku, efektivitě, radosti ze života, energii a jasným prioritám.

TO JAK ŘÍDÍŠ svůj ČAS, je NEJVĚTŠÍ FORMA SEBELÁSKY.

Pojď se podívat na to, jak si udělat v životě prostor na vše důležité včetně sebe.

A co mi dává jistotu říkat ti, že je toto všechno možné?

Co učím, to žiju na vlastní kůži.

Dana Lund - mentorka ženského time managementu

 • Vedu ženy k pochopení, že odpočinek není na posledním místě, ale je to naopak podmínka dlouhodobého a udržitelného úspěchu.
 • Podporuji ženy, aby odhodily očekávání společnosti i svých blízkých a věnovaly čas tomu, co je důležité pro ně (To je totiž pro každého něco jiného a právě to je klíč ke skutečnému štěstí.)
 • Učím je, jak řídit svůj čas s ohledem na své cyklické energie. Jak nebojovat a neplavat proti vlnám, ale nechat se jimi unášet.
 • Svítím jim na všechny ty požírače času, kteří nás obklopují a učím je, jak s nimi pracovat a jak řídit svůj čas podle svých potřeb.

Spolu s 20 úžasnými a inspirativními ženami

jsem pro tebe připravila 6denní

KOUPEL V MOŘI ČASU

Abych ti ukázala, že žít život podle tvých potřeb a ne podle potřeb ostatních je nutnost. Nikoli luxus.

Pouze tehdy totiž stvoříš obnovitelný zdroj své energie, kterou pak můžeš předávat dál - lidem i projektům, na kterých ti záleží.

 

Udělej ten první krok teď a přidej se k nám na vlnu.

Kongres ženského time managementu ZDARMA

25.5. - 30.5.2022

Moře času

Máš pocit, že se topíš v záplavě požadavků a blíží se tsunami?

Pojď se nechat pohoupat jemnými vlnkami a podívat se, jak můžeš s lehkostí a radostí plynout v moři času a mít vše důležité hotovo.

Do začátku kongresu zbývá už jen

A že už máš diář nacpaný k prasknutí? O to větší důvod máš, se přihlásit.

S nadhledem, který na kongresu získáš, bude jednodušší diář proškrtat a nechat si tam jen to doopravdy důležité, ne to, co se jako důležité a urgentní jenom tváří a my v tom věčném kolotoči bez zastavení jedeme dál a nekoukáme nalevo ani napravo.

A navíc...

Rozhovory můžeš poslouchat během jakékoli činnosti během dne, ať už je to umývání nádobí, ranní protažení nebo něco jiného.
Rozhovory trvají kolem 30 minut, takže není potřeba celý den, aby sis je všechny stihla poslechnout
V každém z nich pro sebe najdeš důležité AHA momenty a inspiraci, která tě posune ve vnímání tvého času jako tvého největšího bohatství.

Protože abys tu mohla být pro druhé, musíš se nejprve postarat o sebe.

Pokud bys ještě ráda pozvala nějakou blízkou ženu,

pošli jí tento odkaz: danalund.cz/kongres/

A s kým se na kongresu uvidíš?

Mé pozvání přijalo 20 úžasných a inspirativních žen, které mají s řízením svého času bohaté zkušenosti o které se s vámi podělí.

Dana Lund

Dana Lund

Mentorka ženského time managementu, pomáhá ženám řídit jejich čas tak, aby s lehkostí stíhaly pracovní i osobní věci, které jsou pro ně opravdu důležité. A zároveň aby byly samy k sobě laskavé. 

Ještě bez dětí řídila mezinárodní projekty v nadnárodní korporaci, s jedním dítětem pracovala jako copywriterka, se dvěma dětmi jako lektorka soft skills a se třemi malými dětmi vydala knihu porodních příběhů - Příběhy zrození.

Co učí, to také sama žije.

Lucie Harnošová

Je přední česká mentorka žen zaměřená na ženskou sexualitu, sebelásku a seberozvoj. Založila projekt Alchymie ženy, kde během tří let prošlo kurzy již přes 35 tisíc žen. Napsala knihu Deník mámy a dcery a sama má dvě dospívající dcerky. Se svým manželem oslaví již 20 výročí od svatby. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

Eva  Křivánková

Průvodkyně ženskou energií a spokojeným partnerstvím

A taky máma, partnerka a žena s proudící energií. Teď. Ale před několika lety jsem si během mateřské prošla vyhořením, ztrátou sebevědomí i důvěry k sobě samé a ke svému muži. Naštěstí jsem postupně opět rozkvetla - uvědomila jsem si, že čas sám od sebe nenaroste, že energii mi nikdo zvenčí nedodá, že všechno mám v sobě a že já sama si můžu pomoct. A navíc můžu i přijímat podporu od okolí - od muže, blízkých žen, ode všech. Stačí se jen otevřít.

A takto teď otevírám další ženy. Na svých kurzech i při individuálních setkáních pomáhám ženám objevit v sobě zase šťávu a energii, dosytit se a přenést tuto jiskru i do vztahu, rozvířit v něm stagnaci, podpořit radost, lásku a přitažlivost. I po 20 letech. 🙂

Helena Mošnová

Jsem zkušená somatická terapeutka s více než dvacetiletou praxí. Provázím ženy na cestě k nejniternějším tématům intimity, pomáhám jim vyléčit emoční zranění a traumata a pečuji s nimi o jejich ženské zdraví.

Ve své práci propojuji nejmodernější terapeutické přístupy (např. Somatic Experiencing, EmotionAid) se starobylými ženskými intimními technikami (např. tantra, tao). Individuálními sezeními a skupinovými kurzy se mnou více než 5000 žen.

Učím ženy cvičit pánevní dno a vedu lekce kraniosakrální jógy. Vytvořila jsem několik úspěšných on-line kurzů, které pomáhají ženám obnovit intimní život a uzdravit trauma.

Lektoruji na školách sexuální výchovu a vedu živé workshopy v tématech intimity a sexuality, práce s emocemi, krizí a traumatem.

Lucie Chromá

Pracuji jako terapeutka a mentorka partnerských vztahů. Věnuji se 9 let individuálním terapiím a pomohla jsem už víc než 1000 klientkám.

5 let se specializuji na partnerské vztahy, vedu projekt Partnerské sladění. Pomáhám se vztahy především ženám. Jsem autorkou praktického online kurzu pro ženy "Cesta lásky - smysluplná komunikace s partnerem". S mým mužem Radkem společně děláme párové terapie a konzultace, živé workshopy, přednášky.

Jsem tu pro tebe, abych tě naučila, jak zlepšit vaši partnerskou komunikaci z tvé strany. Věnuji se i tématům vědomé partnerské intimity a ženské cykličnosti v partnerském životě. Jak vše začlenit do běžného života a skloubit dlouhodobé spokojené partnerství s rodičovstvím.

Jsem spokojená žena, milující manželka, máma ročního syna Beníčka.

Lenka Bobková

Lenka založila projekt Mi Tefiti, aby inspirovala ženy ke zkoušení nových tvořivých aktivit. Spojuje v něm svoje zkušenosti ze studia na Vysoké škole chemicko technologické, praxe mikrobioložky/vědkyně a hlavně života matky dvou dětí. Jejím cílem je podporovat ženy v hledání času pro sebe a hýčkání se.

Pořádá online i offline kurzy přírodní kosmetiky. Naživo se s ní můžete potkávat na Kladně a v Praze. Soukromý workshop, rozlučku se svobodou nebo teambuilding ti připraví třeba na Měsíci, stačí se jen domluvit.

Bedřiška Žufanová

Koučka, lektorka, terapeutka

Autorka projektu Být sama sebou, lektorka online kurzů, kongresů s přesahem do osobního rozvoje.

Několik let vedla jako koučka ředitele škol -  individuálně i formou seminářů na téma vnitřní motivace, emoce, time managementu zvládání stresu a další.

V současné době vede individuální konzultace se svou metodou Soul&Mind tuning a online kurz pro ženy, podnikatelky Podnikej, miluj a hlavně žij. V říjnu ji můžete potkat na festivalu Buď zdráv v Turnově.

Kasha Korda

Psycholožka, psychoterapeutka s výcvikem v kognitivně-behaviorální terapii, cestovatelka, učitelka Mindfulness, máma 3 dětí, milovnice života, nezkrotná bytost.

Dlouhodobě se věnuje využití technik mindfulness (všímavosti) v individuální terapii i běžném životě. Současně vede skupinové tréninky této metody, vyučuje ve výcviku budoucích terapeutů, vede zažitkové kurzy a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi.

Do své práce  začleňuje terapii dobrodružstvím, prožitkové techniky a práci s tělem.

Gabriela a David Kovářovi

Gabča a David vedou prožitkové kurzy zaměřené na vědomou přípravu párů na početí, těhotenství, porod a rodičovství. Pomáhají partnerům na společné cestě životem, v poznání sebe samých a k objevení kouzla seberozvoje skrze vzájemné soužití. Společnou tvorbou obohacují partnery o ženský a mužský pohled na dané téma, partnerskou harmonií či vzájemným respektem.

Jsou rodiči tří dětí (6 a 4 roky) a v brzké době očekávají příchod čtvrtého děťátka. Jejich prioritou je žít život v souladu, být dobrými průvodci pro své děti, pečovat o kousek země a věnovat se tomu, co je baví a zajímá.

Marie Novotná

Pracuje už více než 20 let jako psychoterapeutka.

Ve svém projektu Emoce jako GPS zúročuje zkušenosti ze své terapeutické praxe i z vlastní cesty seberozvoje.

Ukazuje ženám, jak je užitečné vnímat svoje emoce a rozumět tomu co nám sdělují, protože emoce nám mohou sloužit jako Geniální Průvodci Světem.

Učí ženy, jak postupně opouštět zaběhané myšlenkové vzorce, které nám už neslouží, abychom byly v životě spokojenější a sebevědomější.

Monika Valová

Monika se zabývá navrácením přirozených technik úlevy v těhotenství, během porodu a v období šestinedělí do běžného života ženy. Přináší osvětu mezi porodníky, porodní asistentky, fyzioterapeuty a duly, které učí, jak s těmito technikami bezpečně pracovat. Věnuje se především ženské bylinné napářce v různých životních obdobích ženy, ale také práci s rebozem, laktačnímu poradenství a podpoře žen v průběhu těhotenství a během porodu.

Monika je dulou působící v moravskoslezském kraji, matkou pěti dětí píšící blog o životě na IG sebevedomarodina.cz, a ženou empatického muže, se kterým v roce 2017 založili Steamy.cz, pod jejíž hlavičkou šíří napářku mezi českými a slovenskými ženami a spolupracují s porodnicemi, do kterých se tato babská technika navrací.

Elen Matěvosová

Je právnička, profesionální koučka a podnikatelka. Po absolvování právnické fakulty působila v poradenské společnosti specializující se na zdravotnické právo. To ji však nepřinášelo naplnění a plnou seberealizaci, a tak začala hledat svoji vášeň, která by propojila její zájem o práci s lidmi, osobní rozvoj a komunikaci. Tu našla v koučinku, který ji přináší vnitřní uspokojení a pomocí kterého pomáhá i svým klientkám. V roce 2021 přešla na volnou nohu a začala se věnovat koučinku naplno. Dnes poskytuje ženám osobní i on-line koučovací sezení a ve své koučovací praxi vede ženy k tomu, aby se naplno seberealizovaly, odkrývaly svůj potenciál a dosahovaly svých cílů. Elen je duší multipotenciálka, ráda se učí a cestuje. Její hlavní hodnotou je svoboda a ráda mění prostředí. Ve svém volném čase se věnuje své rodině, přátelům, seberozvoji a spiritualitě. Plynně hovoří i rusky, italsky či anglicky.

Katika Talavašková

Jsem tělem tanečnice a duší umělkyně. Tvořím v mnoha uměleckých jazycích a inspiruji k tomu druhé. Vím, že naše osobní Cesta začíná až ve chvíli, kdy dáme prostor samy sobě a začneme naslouchat našemu životu, a to v plné přítomnosti fyzického těla.

Meggie Furková

Volám sa Magdaléna (Meggie) Furková a som medzinárodne certifikovanou lektorkou Neuro-lingvistického programovania a koučkou. V koučingu pomáham klientom nájsť odpovede na otázky alebo problémy s ktorými sa na mňa obrátia. Okrem toho učím Neuro-lingvistické programovanie koučov, aby lepšie vedeli pomôcť svojim klientom a získali svoje koučovacie sebavedomie.

Niky Melia

Žena, partnerka, máma, tvůrkyně. Kněžka chrámu těla, embodiment taneční koučka a transformační mentorka. Jsem Češka, žiji v Německu, studovala jsem v Japonsku, pracovala  v Keni. Jsem propojená se světem a ten skrze tanec a slova přináším k jedinečným ženám. Mám dvě dcery (5 a 7 let), se svým mužem jsem téměř 16 let a protančily jsme se 7letou krizí. Jedna z komodit, o kterou jsme spolu bojovali, byl právě čas a energie. Dělám práci, která mě baví a dává mi smysl a cítím se v životě na to správném místě.  Kdykoli můžu, jsem v přírodě, tančím, čtu nebo píšu.

Miluji tělo a život v něm a vedu ženy k tomu, aby tančily svůj život. Učím je, jak se rozpomenout na jazyk svého těla, přijmout své emoce, osvobodit erotickou sílu a probudi svůj hlas. A tak se stát vládkyněmi svého času, energie a tím i života.

Lilia Khousnoutdinova

Lilia vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu a následně k tomu přidala Gender & Development na London School of Economics.

Do veřejného prostoru vstupuje jako publicistka, iniciátorka osvětových programů a kampaní zaměřených na rovné příležitosti žen a mužů, reprodukci, ženské tělo a svobodnou volbu.

Založila Nadační fond Propolis33 čili spolek na podporu ženských charitativních a osvětových iniciativ. Spoluzaložila několik firem eshop Ecstatic a Mamaluna. Je zakladatelkou vzdělávacího portálu Women's Academy.

S její láskou k Bhútánu se pojí pořádání výprav, navrhování oblečení z tamních látek a rozličené projekty v rozvojovém a charitativním sektoru. Je členkou zakládajícího týmu Nadace Šťastné Česko a Friends of Bhutan: Czech Republic.

Jasna Flamiková

Jasna toho stihla v životě hodně. Má tři již dospělé děti, jako máma si zažila dítě s adhd i aspergrovým syndromem.

Přesto jako ředitelka nadace vybudovala síť nadačních obchodů, které vrací věci zpátky do života, v roli místostarostky městské části prosadila zlepšení péče o zeleň a revitalizaci několika parků, zákaz úklidu chodníků pomocí rakovinotvorného roundupu, podporu místních zemědělců a opatření pro zvýšení bezpečnosti pro děti na ulicích.

Nyní jako průvodkyně, koučka a lektorka podporuje v práci ženy, které uzdravují a mění svět. Je autorku kurzů "Hlava v klidu" a "Skok k vyššímu sebevědomí", které pomáhají ženám stoupnout si sama za sebe a naplňovat svoje životní poslání s větším klidem a energií.

Lucie Svíbová

Jmenuji se Lucie Svibová, jsem školitelka, mentorka a mindset certifikovaná koučka. Mojí vášní je životní rovnováha a vnitřní harmonie. Tvořím on-line kurzy osobnostního rozvoje, pořádám workshopy a setkávání žen. Jsem osobní transformační koučka a kromě osobnostního rozvoje se zabývám expertním koučinkem se zaměřením na ženský timemanagement nejen v podnikání. Svoje zkušenosti s láskou a radostí předávám od roku 2001 a pomohla jsem víc 2500 ženám. Miluji svoji práci, rodinný život, saunování a zelený čaj.

Linda Berger

Linda se rozhodla, že její největší hobby tj, finanční nastavení bude její dobře placené podnikání. Je zkušenou koučkou a mentorkou úspěšných žen, které vede individuálně nebo v malých skupinách. Finanční mindset se učí u světoznámých a uznávaných učitelů bohatství: T. Harv Ekera, Johna Assarafa, Christie Marie Sheldon, Margaret M. Lynch, Lenky Lutonské a mnoha dalších.

Je tvůrkyní onlinových kurzů na nastavení mindsetu hojnosti a peněz. V intenzivním online workshopu Milionový prodejní hovor učí ženy ovládnou nejsilnější prodejní nástroj, prodejní hovor.

Linda miluje svojí rodinu, luxus, lenošení, studium života a lidského potenciálu.

Zuzana Matúšová Girgošková

Novinárka, blogerka, lektorka a matka piatich detí. Autorka kníh Ako mať krásnu jedlú záhradu a nenadrieť sa, Alžbetka s Klárkou si vysnívali čarovnú záhradku, Útulný a zdravý domov. Tvorkyňa filmu V zdravom dome žijú šťastní ľudia. Lektorka kurzov zdravého bývania, zdravého interiérového dizajnu a ekologického staviteľstva. Permakultúrna dizajnérka. Zmenu za životom v harmónii sprevádzali aj roky štúdia a praxe etikoterapie, psychosomatiky, homeopatie a ďalších doplnkových kurzov. Silný príbeh jej rodiny, ktorý si prešiel reštartom na Novom Zelande a pokračoval inšpiratívnym prerodom

Tereza Bošková

Jsem ceremonialistka a průvodkyně rituály. Kněžka, chcete-li. Jsem zasvěcená Moon Mother a terapeutka Lůna. Jsem vášnivou propagátorkou návratu rituálu, návratu posvátnosti a probuzení laskavé ženské energie.  

Pořádám ženské kruhy, semináře o vědomé ženské spiritualitě, online události a soukromé rituály.

Jsem autorkou projektu Ritualuna, v rámci kterého nabízím nové pohledy na:

Rituály, jako oslavu života,

Měsíc a šťastné lůno,

Budování domácího chrámu (Vědomý úklid).

Martina Ficková

Přestože jsem svůj kariérní život zasvětila jedné velké firmě, měla jsem možnost vystřídat spoustu pozic včetně manažerských a řídit nespočet různorodých projektů.

Největší část kariéry jsem strávila v oblasti HR. Jsem vystudovaný pedagog, postgraduálně jsem se věnovala HR managementu a vzdělávání a osobní rozvoj je nedílnou součástí mého profesního i soukromého života.

S velikým potěšením pomáhám druhým v rozvoji a s obrovským respektem se od nich učím a nechávám inspirovat. Mám dva syny a tři synovce, kteří mě neustále něčím překvapují a jsou zdrojem věčné inspirace.

Mám ráda změny, nové věci a lituju jenom toho, co jsem v životě nezkusila nebo nezažila.

Veronika Soukalová

Jsem terapeutka pro zeny, ktera leci zenskou zavislost ve vsech jejich podobach. Pomaham zenam se postavit na sve vlastni nohy a spolehnout se na sve dary.

Pojď změnit spěch a zahlcenost na radost ze života, odpočinek a efektivitu a přihlas se na

6 denní kongres ženského time managementu ZDARMA

MOŘE ČASU

Odesláním formuláře

Do začátku kongresu zbývá už jen