Jemný

time management

pro výkonné ženy

online kurz (8 týdnů)

Co když lze podávat VYSOKÝ VÝKON i v souladu s ŽENSKOU ENERGIÍ, S LEHKOSTÍ A ZÁŘIVOSTÍ? Chtěla bys vědět, jak na to?

 

     Život totiž není o činění a stíhání,     

ale o dobrém pocitu.

 

 • Jedeš na vysoký výkon, ale není ti v tom dobře?
 • Cítíš, že potřebuješ vyladit řízení svého času, aby ti neprokluzoval mezi prsty?
 • Cítíš, že zaměření na výkon je mužský princip, nechceš pracovat na sílu, ale zároveň by ses ráda někam posunulavyužívala i ženskou energii?
 • Neumíš odpočívat?
 • Máš pocit, že nemáš svůj život pod kontrolou?
 • Rozdáváš všem okolo, na sebe zapomínáš a pak není kde brát?
 • Nerada říkáš NE.
 • Neříkáš si o pomoc.
 • Nevíš, jak plánovat své aktivity tak, abys na konci týdne byla spokojená, namísto frustrace z toho, co všechno jsi zase nestihla?

Žijeme ve světě, kde jsou oceňovány hlavně mužské hodnoty, jako je výkon a zaměření na cíl.

Řídit a využívat svůj čas efektivně, lze ale pouze pokud jsme celistvé – je potřeba uznat a naučit se využívat i ženské hodnoty – umění jen tak být, reflexi, ponoření se do sebe.

Jak by ses cítila, kdybys dosahovala skvělých výsledků bez obrovské dřiny?

Začni konečně využívat dary mužského i ženského principu v řízení svého času. Objev způsob, jak pracovat výkonně a s radostí, v souladu se svým tělem a svými potřebami.

Já vím, zní to hezky, že?

Možná tě k tomu napadnou věci jako:

 • Abych mohla mít úspěšné podnikání/kariéru i rodinu, musím si vše udělat sama.
 • Když toho mám moc, je ale potřeba prostě pracovat víc. Jinak to nejde.
 • Co když jsem vychovaná tak, že úspěch si musím vydřít?
 • Co když mi bylo vštěpováno, že všechno musím zvládat sama? A moje babička/maminka/tchýně to opravu zvládá!
 • Co když jsem hodná holka, a ty přece všem pomáhají.
 • Flow? Lehkost a radost? Ráda bych se tam dostala, ale nevím jak.

Úplně ti rozumím. ♥ Také jsem si myslela, že se úspěch dostaví, když budu pracovat víc a víc a víc… Také jsem si přibírala stále nové a nové úkoly a dělala první poslední pro všechny okolo (doma i v práci). Také jsem byla už od základní školy hodná holčička, co chce udělat tatínkovi radost a nosit domů dobré známky. Co pracuje přesčas. Co jde navštívit rodinu, i když se jí to zrovna vůbec nehodí… Byla jsem unavená a pořád mi připadalo, že stále nejsem dost dobrá máma/partnerka/podnikatelka/dcera.

 

A pak přišlo třetí dítě. A tělo už řeklo: takto tedy NE. Už dlouho před tím jsem hledala cestu z mužské energie korporátního světa a objevovala své ženství, ale řízení času a plnění cílů, tam je přece potřeba zabrat no ne?

 

Jenže pak jsem se začala inspirovat ženami, které i čas řídí ženským způsobem. Výkon zůstává nebo se dokonce zvyšuje a zároveň vzrůstá pocit spokojenosti. K tomu se přidaly znalosti z time managementu 4.0 – i věda už pochopila, že výkon a spokojenost jsou spojené nádoby a čím spokojenější je člověk, tím je také výkonnější, a tomu odpovídají i techniky, které při řízení svého času používá.

 

Díky tomu všemu jsem vytvořila JEMNÝ TIME MANAGEMENT pro ženy. Unikátní soubor technik řízení času, okořeněný ženským principem a sebeláskou.

♥ ♥ ♥

Dnes věřím tomu, že je možné mít spokojenou rodinu i rozjeté podnikání nebo kariéru. Že je možné mít vysoký výkon a výborné výsledky a přitom se nesedřít.

Opravdu to žiju.
A protože je kolem mě stále mnoho žen, které si myslí, že je to nemožné a nedokážou si představit, že lze mít výborné výsledky a přitom být spokojená a odpočinutá, připravila jsem tříměsíční online kurz:

Jemný time management

V tomto kurzu tě provedu kompletní  metodou Jemného time managementu, díky které jsem si změnila život. 

To jak zacházíš se svým časem může být jedna z nejvyšších forem sebelásky.

 

Naučím tě, jak plánovat realisticky a efektivně tak, abys na konci každého týdne měla radost, jak jsi všechno zvládla, jak se otevřít pomoci a sestavit si svůj podpůrný tým snů, jak využít svou cykličnost a poznat, že tvoje tělo není nepřítel, jak si stanovit priority, naučit se říkat NE a mít čas na vše důležité.

Co v kurzu najdeš:

V kurzu tě každý týden čeká krátké video, kde se dozvíš základy k tématu, moje osobní podpora ve FB skupině pro hlubší pochopení, otázky a sdílení, pracovní listy pro uktovení tématu v běžném životě.

 • 1. Týden: Výkonné a přesto nespokojené ženy
  Pochopíš, proč tomu tak je a co se s tím dá dělat.
 • 2. Týden: Cyklický time management
  Naučíš se plánovat v souladu se svým cyklem a dosáhnout tak maximální efektivity.
 • 3. Týden: Dort jménem time management
  Odhalíš jednotlivé úrovně řízení času a začneš efektivně plánovat.
 • 4. týden: Priority
  Jak si určit svoje priority a udělat jim v životě místo. Naučíš se, jak mít čas na důležité věci.
 • 5. Týden: Sniž svou laťku
  Paradox úspěšného řízení času – naučíš se realisticky plánovat a psát efektivní seznamy úkolů.
 • 6. Týden: Prázdná mysl
  Odhalíš, jak vyprázdnit svou mysl a naplnit ji pouze důležitými věcmi – to ti umožní mít vše důležité hotovo.
 • 7. Týden: Zvyšování efektivity
  Budeš umět zatočit s prokrastinací i vyrušováním a plánovat dlouhodobé úkoly tak, aby z nich nebyly akutní požáry.
 • 8. Týden: Zdroje energie
  Naučíš se řídit svoji energii, nacházet nové zdroje a rozloučit se s tím, co tvoji energii vysává.

Kdo tě bude kurzem provádět:

Jmenuji se Dana Lund. Jsem projektová manažerka, překladatelka a maminka tří (ještě docela dost malých) dětí. Ještě bez dětí jsem řídila mezinárodní projekty v nadnárodní korporaci, s jedním dítětem jsem pracovala jako copywriterka, se dvěma dětmi jako lektorka soft skills a také jsem založila miniškolku pro děti, která dodnes zaměstnává dvě chůvy a pečuje o 10 dětí. Se třemi dětmi jsem vydala knihu Příběhy zrození.

Moje jméno znamená v překladu „soudkyně, spravedlivá“ a tak se v souladu s ním snažím, aby na světě zvítězila přirozenost, zdravý rozum a laskavost k sobě i k druhým. Absolvovala jsem řadu kurzů řízení času a efektivity a přečetla k tomuto tématu desítky knih.

Dana Lund

Učím ženy, jak mít díky Jemnému time managementu čas na rodinu i podnikání a všechny ostatní důležité věci v životě a zároveň se cítit spokojeněplné energie a tvořit ve flow, i když se někdy zdá, že je to nemožné.

Reference

Byla to trefa do černého, kurz předčil moje očekávání. Dana má velmi sympatický projev, spoustu zkušeností a dokáže vypíchnout to podstatné. A hlavně umí klást otázky 🙏.
Přestože rozum se bránil a radil nechat to na "až někdy", cítila jsem, že tenhle kurz právě teď potřebuji. Byla to trefa do černého, kurz předčil moje očekávání 🤩.
Dana má velmi sympatický projev, spoustu zkušeností a dokáže vypíchnout to podstatné. A hlavně umí klást otázky 👍. Přiměla mě udělat si vlastně takový "životní audit" 🙏. Přestat jen hledat způsob, jak "to" všechno stihnout, ale zatraceně hodně 😉 se zamyslet nad tím, jestli je potřeba "to" všechno stihnout! Začala jsem tedy zkoušet drobné změny ve svém životě, ale nabralo to nečekaný spád 😄. To, o čem jsem dlouho uvažovala, se najednou jevilo jako nevyhnutelný krok a já jsem po více než 10 letech dala výpověď v zaměstnání.
Dano, moc děkuji za všechnu inspiraci a Tvoje jemné ženské vedení a podporu 🙏!!!
Marie NovotnáPsychoterapeutka a emoční terapeutka
Za nejpřínosnější považuji shrnutí tipů na to, kde můžu v organizaci a v nárocích na výsledky svojí práce přidat nebo ubrat tak, abych byla v konečném důsledku spokojenější.
Konzultace s Danou Lund mi vytvořila prostor podívat se na organizaci mého času z většího odstupu a získat zpětnou vazbu odborníka. Za nejpřínosnější považuji její shrnutí tipů na to, kde můžu v organizaci a v nárocích na výsledky svojí práce přidat nebo ubrat tak, abych byla v konečném důsledku spokojenější. Shrnutí naší konzultace jsem si vytiskla a budu ho mít před sebou nějaký čas na očích, abych zase nenajela do starých kolejí.
Jasna FlamikováMentorka, koučka a lektorka
Objevily se mi možnosti, které jsem neviděla.
Čas strávený nad řešením nedostatku času- to je výzva! Doba je turbulentní a je fajn mít někoho, na koho se mohu obrátit. Ještěže existuje Dana, která ví odkud začít a jak trable rozmotávat. Ví totiž, že ne vše je nutné řešit, že ne za vše jsem zodpovědná. Po konzultaci s Danou se mi objevily možnosti, které jsem neviděla a začala řešit s nadhledem. Díky, díky.
Bronislava HrnčířováLektorka anglického jazyka, pořadatelka dětských táborů English for Kids a hnací motor projektu Montessori Garden
Konzultace byla plná AHA momentů, které se mi hodí do běžného života.
Děkuji za krásné probírání časových úspor v mém životě. Povídání bylo na skvělé úrovni a Dana mě překvapila především velkými znalostmi a svou sečtělostí. Konzultace u ní byla velice pohodová a nenásilná. Byla plná AHA momentů, které se mi hodí do běžného života. Jedna z informací pro mě byla o cykličnosti ženy a jak tuto cykličnost využívat. Doufám, že mi Dana Lund nezmizí ze života. Je to člověk, který mě velmi obohatil.
Iris DobešováVztahová coachka, vidanté
Danka dokázala vystihnúť presne to, čo potrebujem v danom momente najviac.
S Dankou som mala len 1 konzultáciu, ale už počas nej som si uvedomila veľa pre mňa dôležitých vecí. Jednou z nich boli nereálne očakávania, ktoré na seba kladiem. Danka mi ukázala jasne, čo s tým. Pomohla mi ujasniť si, čo je v mojej situácii to najdôležitejšie a ako to prakticky aplikovať do môjho života. Time management v role matky, podnikateľky a partnerky som doteraz neriešila a musím povedať, že Danka dokázala vystihnúť presne to, čo potrebujem v danom momente najviac. Týmto som sa dokázala naladiť späť na seba, začala som si utvárať nové zvyky a nový režim, ktorý vyžadovala moja životná zmena a nový štýl života. Dani ďakujem ti, že si mi pomohla pochopiť ako fungovať v mojej novej životnej etape.
Zuzana LiškováPrůvodkyně ženskou cykličností a budováním vztahu k sobě samé
Ukazuješ přijatelné změny, se kterými lze začít ihned.
Děkuji Ti za konzultaci, která byla pro mě plná aha momentů. Ukázala jsi mi zajímavé krůčky ke změnám. S Tebou jsem si je popsala a zvědomila. Líbí se mi, že jsi věcná, jasně sdílíš možnosti změny a zároveň jsou ty změny přijatelné a lze s nimi začít hned.
Jana PoláčkováVědomá logopedická prevence

Bonusy ke kurzu

Vánoční speciál
videonávod na neuspěchané vánoce podle vašich představ od Dany Lund

v hodnotě

390 Kč

Série rozhovorů Jak to zvládá...
7+1 inspirativních rozhovorů na téme skloubení mateřství a podnikání od Dany Lund

v hodnotě

590 Kč

3 tipy na rychlé a vydatné svačinky pro výkonné ženy od výživové poradkyně Veroniky Soukalové

v hodnotě

290 Kč

Jak komunikovat s partnerem, aby nás podporoval v podnikání od terapeutky a mentorky partnerských vztahů Lucie Chromé

v hodnotě

590 Kč

získáš ke kurzu zdarma!

Dana Lund
Dana Lund

Cena kurzu

4 900 Kč

Začátek kurzu 3.12.2021

Možnost vstoupit do kurzu končí za